Rezervujte si volný termínOVĚŘIT DOSTUPNOST

Ceny

Níže uvedené ceny, popřípadě slevy se nevztahují na termíny konání MFF, Strážnického vinobraní a Silvestra. Ceny za tyto akce jsou v kalendáři rezervací konkrétního termínu nebo v kulturních akcích. Snídaně formou bufetu v hodnotě 120,- Kč není zahrnuta v ceně ubytování. Pokud si přejete snídani, tak odklikněte v rezervacích snídaně ANO. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko má ubytování zdarma, dítě od 3-12 let s nárokem na lůžko za příplatek 350,- Kč/noc vč. snídaně. Další příplatky např. za pobyt se psem apod. naleznete v rezervačním formuláři. Všechny pokoje jsou nekuřácké s balkonem a mají bezplatné internetové připojení. Nejsme plátci DPH.

https://www.alexandermcqueen.to forum in every single part of the overcome to get the best.this website is swiss replica hamilton watches ventura automatic 42mm h24655951 white dial mens supplier.

Napsat komentář

Společnost realizuje projekt Instalace FV systému včetně akumulace – 30 kWp/30 kWh, CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_005/0001450, který byl spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu byla instalace fotovoltaické elektrárny (včetně akumulace) sloužící pro vlastní spotřebu žadatele. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.