Rezervujte si volný termínOVĚŘIT DOSTUPNOST

Poznejte krásy Jižní Moravy na kole

Páteřní cyklostezka u Baťova kanálu

Baťův kanál patří k nejoblíbenějším turistickým cílům Jižní Moravy. Po jeho březích se můžete vydat po cyklostezce směrem od Hodonína až do Kroměříže. Celková délka cyklostezky je 80 kilometrů.

Cyklostezka je vhodná pro dálkové cyklisty, rodiny s dětmi, in-line bruslaře, seniory a tělesně postižené, kteří ocení takřka absolutní rovinu a přehledný terén, z převážné části po asfaltovém povrchu. V roce 2014 byla trasa prodloužena o úsek Napajedla – Spytihněv.

Trasa nabízí ideální spojení plavby s cykloturistikou. Návštěvníci tak mohou např. na kole vyjet na delší výlet jedním směrem a zpět se svézt výletní lodí, která je přizpůsobena pro přepravu kol.

Společnost realizuje projekt Instalace FV systému včetně akumulace – 30 kWp/30 kWh, CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_005/0001450, který byl spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu byla instalace fotovoltaické elektrárny (včetně akumulace) sloužící pro vlastní spotřebu žadatele. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.